Ryanair oferuje nowe trasy z Modlina  

Dodane 5 Listopad - 2012 - kategoria: Tanie Linie Lotnicze

Już 30 października rozpocznie się kolejna faza wprowadzania nowych, tanich lotów z portu lotniczego w Modlinie. Możemy kupic bilety lotnicze do Liverpoolu, Eindhoven, Prestwick, Bristolu, a także East Midlands, 7 listopada natomiast wejdzie w życie sprzedaż biletów lotniczych do Cork. Irlandzki przewoźnik oferuje tanie loty w sumie do 20 miast. W bogatej ofercie każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Miłośnicy sportu mogą wybrać wczasy do Liverpoolu, we Frankfurcie z kolei możemy zobaczyć jarmarki Bożonarodzeniowe. Frankfurt posiada jedno z największych lotnisk w Europie, poza tym jest także portem lotniczym przesiadkowym, z którego możemy udać się w dalsze trasy. Romantykom poleca się bilety lotnicze do Paryża i spacery wokół Sekwany. Aby zachęcić klientów do skorzystania ze swoich usług Ryanair oferuje bilety lotnicze od złotówki.

Ryanair

Nowe loty nie tylko z Modlina

Ryanair w ostatnim czasie zaoferował sporo lotów z Modlina, choć wcześniej stolicą taniego latania był port lotniczy we Wrocławiu. Tam utworzy swoją bazę i złożył swoje maszyny. Irlandzka linia przymierza się także do oferowania tanich lotów z nowego lotniska Lubin. Ryanair będzie latał z Lublina do Liverpoolu. Irlandzki przewoźnik sprzedaje oferty już na lato 2013. Nowy port lotniczy jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na tanie loty. Coraz więcej pasażerów decyduje się na transport drogą powietrzną. Korzystamy z usług taniego latania aby zaoszczędzić na kosztach podróży, w zamian przewoźnicy oferują już coraz to lepsze standardy na pokładach samolotów.

Najpopularniejsze tanie linie

Ryanair to najpopularniejszy niskokosztowy przewoźnik, mimo licznych kontrowersji ma wielu zwolenników z powodu korzystnych cen. Przede wszystkim warto w tej linii latać tylko z bagażem podręcznym, który znajduje się w cenie biletu. Konkurentem na wielu europejskich trasach dla linii Ryanair jest wizz air. Węgierski przewoźnik także jest bardzo aktywny w Modlinie. Modlin miał przede wszystkim odciążyć ruch pasażerski z Okęcia, jednak odniósł spektakularny sukces. Tanie linie lotnicze rozsławiły to lotnisko. Modlin ma również bardzo dobre połączenie z centrum i hotelami.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.