Ocieplenie cen w Ryanair  

Dodane 4 Kwiecień - 2013 - kategoria: Linie Lotnicze

RyanairRyanair to tania linia lotnicza, która lubi zaskakiwać niskimi cenami. Przede wszystkim w polskich portach lotniczych walczy o klientów. Wciąż rosnąca popularność dowodzi, że ten przewoźnik odnosi coraz większe sukcesy. W Polsce po raz pierwszy pojawił się w 2005 roku i zaoferował bilety lotnicze do Londynu. Później sukcesywnie zwiększał swoją ofertę. Obecnie w liczbie obsłużonych pasażerów w naszym kraju pobija nawet Lot. Wejście na port lotniczy wieńczy tanimi lotami a nawet darmowymi przelotami. Nic dziwnego, że pasażerowie go uwielbiają.

Bilety lotnicze w letnich cenach

W tym roku także wita wiosnę super przecenami. Już teraz możemy zabukować tanie bilety lotnicze na majówkę. Przede wszystkim z Bydgoszczy oferuje bilety lotnicze do Barcelony. Z Warszawy możemy polecieć do Brukseli, albo kupić bilety lotnicze do Oslo. Tutaj Ryanair ma jednak konkurencję. Wizz air w tym roku postawił znacznie na Norwegię. Także oferuje ciekawe ceny do norweskiej stolicy, a także reaktywuje połączenie Katowice-Bergen. Ryanair wita wiosnę świetnymi cenami. Bilety lotnicze możemy kupić już od 19 złotych.

Ryanair – druga baza w Polsce

Popularność tego przewoźnika w naszym kraju przełożyła się na stworzenie bazy we Wrocławiu. Dzięki temu uczynił z tego miasta stolice taniego latania. Najwięcej promocji i wiele kierunków oferował z portu lotniczego Starachowice. Ryanair szybko zauważył, ze popularność tego przewoźnika jest ogromna, dlatego poszedł za ciosem i w tym roku otwiera kolejną bazę w Krakowie. Wraz z tym przedsięwzięciem poleca aż sześć nowych tanich lotów, między innymi bilety lotnicze do Birmingham. Port lotniczy w Krakowie to drugie lotnisko w Polsce, cieszące się ogromną popularnością. Przede wszystkim wciąż się rozwija i modernizuje. Ponadto ma świetne połączenie z centrum miasta, a niedaleko lotniska można wynająć nocleg w jednym z ekskluzywnych hoteli. Sam Kraków jest bardzo ważnym miastem turystycznym naszego kraju, a bilety lotnicze do Krakowa kupuje coraz więcej obcokrajowców. Dawna stolica Polski zachwyca mnogością zabytków i miejsc rekreacji.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.