Last minut w Ryanair  

Dodane 18 Październik - 2012 - kategoria: Tanie Linie Lotnicze

Ryanair last minuteKto chce skorzystać z naprawdę tanich lotów powinien odwiedzić stronę irlandzkich linii lotniczych. Ryanair oferuje ostatnie wyprzedaże i pasażerowie mogą kupić bilety za złotówkę. Najwięcej atrakcyjnych ofert dotyczy lotów w czasie października i listopada. Najtańsze ceny możemy znaleźć na zakup biletów lotniczych do Londynu. W takiej samej cenie możemy polecieć do Liverpoolu. Atrakcyjne ceny możemy znaleźć także na bilety lotnicze do Bolonii.

Tanie loty do Bolonii

Włochy od zawsze cieszyły się ogromną popularnością. Przede wszystkim chętnie kupujemy bilety lotnicze do Rzymu, jednak ten kraj posiada także inne ciekawe miejsca. Bolonia zlokalizowana jest na północy Włoch. Miasto posiada wyjątkowy charakter i mnóstwo zabytków. Najbardziej atrakcyjne są ruiny rzymskie, romańska katedra, bazylika San Petronio, gotycki kościół świętego Franciszka a także renesansowe pałace. Początki tego miasta sięgają do szóstego wieku, stąd Bolonia posiada bogatą historię i tradycję. Miasto posiada sporo cennych kościołów. Ryanair oferuje tanie loty do Bolonii zarówno z Poznania jak i Krakowa. Oprócz Bolonii Ryanair oferuje tanie loty do Mediolanu, Wenecji a także na Sycylię. Polacy chętnie korzystają z usług przewoźników low cost. Niskie ceny są dla wielu bardziej istotne niż komfort i luksus na pokładzie samolotu, szczególnie na krótszych trasach. Przewoźnik bardzo dobrze zadomowił się we wszystkich regionalnych portach lotniczych.

Wrocław czy Modlin?

Odkąd Ryanair zbazował swoje samoloty we Wrocławiu oferuje z tego portu lotniczego najwięcej promocji. Jednak ten rok dał także spore zyski Ryanairowi z lotów z nowego warszawskiego lotniska w Modlinie. Pasażerowie chętnie korzystają z nowego portu lotniczego, gdyż znajduje się nieopodal centrum miasta a nie jest na nim tak tłoczno jak na Okęciu. W Modlinie sporo ciekawych ofert możemy znaleźć u innego przewoźnika wizz air. Obie tanie linie lotnicze zaprezentowały bardzo ciekawą i bogatą siatkę połączeń na sezon zimowy. Możliwe, że dzięki nim Modlin zostanie nową stolica taniego latania.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.